موسسه اعزام دانشجو رهپویان دانش سانا

یکی از مهمترین مسائلی که تحصیل در دانشگاه های آلمان را از تحصیل در دانشگاه های ایران متمایز می کند دسترسی به امکانات پژوهشی پیشرفته و فن آوری نوین است. تحقیقات برای سطوح کارشناسی ارشد و دکترا از پایه های مهم آموزش به شمار می رود و گاه از دروس گذرانده اهمی

چکیده فعالیت موسسه:

اگر شما هم قصد اقامت و ادامه تحصیل در کشور آلمان را دارید، با ما در ارتباط باشید.

درباره موسسه رهپویان

موسسه اعزام دانشجو رهپویان دانش سانا با مجوز رسمی از وزارت علوم ،تحقیقات وفناوری با شماره ثبت :48644 و به مدیریت دکتر امیرپویان طبیبی، سالهاست که با افتخار به متقاضیان ادامه تحصیل در آلمان خدمت رسانی میکند،لذا سعی کرده ایم تا بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را با توجه به شرایط متقاضی ارائه دهیم. رضایت متقاضیان در پایان کار، خود ،گواه موفقیت ما در این عرصه بوده است.تخصص ما اخذ پذیرش کالج‌ها و دانشگاه‌های آلمان است. با بررسی مدارک و شرایط متقاضیان محترم توسط کارشناسان باتجربه موسسه و ارتباط مداوم با دانشگاه ها و مراکز آموزشی کشورها برای دریافت مطالب جدید، سعی کرده‌ایم چشم‌اندازی روشن برای کسانی که تحصیل در یک کشور معتبر اروپایی را انتخاب کرده‌اند، ترسیم کنیم. موسسه در تمام مراحل اخذ پذیرش از بهترین کالج‌ها و دانشگاه‌های آلمان تا خدمات ویزا، محل اسکان دانشجویان و … همراه متقاضیان است. موفقیت یک مسیر است نه یک مقصد؛گروه رهپویان دانش سانا به شما کمک می کند در مسیر موفقیت قدم بردارید. تحصیل در کشور آلمان می تواند امکان تجربه های تحقیقاتی و حرفه ای در سطح استانداردهای بین المللی ایجاد کند. تحقیقات دانشگاهی از استانداردهای بالای علمی برخوردار هستند و عادت به کار در چنین محیطی می تواند رقابت پذیری بین المللی تحقیقاتی یا حرفه ای را امکان پذیر نماید. یکی از مهمترین مسائلی که تحصیل در دانشگاه های آلمان را از تحصیل در دانشگاه های ایران متمایز می کند دسترسی به امکانات پژوهشی پیشرفته و فن آوری نوین است. تحقیقات برای سطوح کارشناسی ارشد و دکترا از پایه های مهم آموزش به شمار می رود و گاه از دروس گذرانده اهمیت بیشتری می یابد.درحال حاضر توانسته ایم رضایت 280 متقاضی تحصیل و اقامت در آلمان را جلب کنیم!

یکی از مهمترین مسائلی که تحصیل در دانشگاه های آلمان را از تحصیل در دانشگاه های ایران متمایز می کند دسترسی به امکانات پژوهشی پیشرفته و فن آوری نوین است. تحقیقات برای سطوح کارشناسی ارشد و دکترا از پایه های مهم آموزش به شمار می رود و گاه از دروس گذرانده اهمیت بیشتری می یابد. با بررسی مدارک و شرایط متقاضیان محترم توسط کارشناسان باتجربه موسسه و ارتباط مداوم با دانشگاه ها و مراکز آموزشی کشورها برای دریافت مطالب جدید، سعی کرده‌ایم چشم‌اندازی روشن برای کسانی که تحصیل در یک کشور معتبر اروپایی را انتخاب کرده‌اند، ترسیم کنیم.

  • اخذ ویزای تحصیلی در کوتاه ترین زمان
  • راهنمای اقامت و رزرو اقامتگاه
  • پشتیبانی 24 ساعته خدمات
  • مشاوره رایگان در زمینه تحصیل در آلمان
  • مشاوره رایگان در زمینه تحصیل در آلمان
اخذ ویزا تحصیلی
90%
رفع ریجکتی ویزا
80%
کیفیت پاسخگویی
95%
مشاوره و راهنمایی
100%
Image

0

مجموع پرونده ها

0

پرونده های موفق

0

مجموع متقاضیان

0

+
تعداد مشاوره رایگان